MÖBLER / Bord / Skrivbord 15805159

nr 1580 5159

Skrivbord

England, mahogny. Bredd: 123 cm, djup: 58 cm, höjd: 76 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 november 2023
kl 18:07:27